Івентівський івент

Івентівський івент

Івентівський івент

Якщо все минуло ідеально, це означає, що ви чогось не помітили.

Кожен з нас починав з роботи з людьми в полі. Спочатку за сюжетами інших, пізніше нам довірили створення історій та комунікацію з клієнтом. Потім ми проводили близько 50 заходів на рік за своїми комунікаційними концепціями. Таку саму кількість рішень ми розробили для інших у ролі підрядників. Пропустивши через себе сотні проєктів, ми з середини бачили, як працюють і чому не спрацьовують алгоритми підготовки при реалізації. Завдяки цьому досвіду ми дійшли висновку, який і став основою нашої спільної справи.

Зона відповідальності кожного за свої компоненти гарантує виконання, однак не творення в процесі заходу. Для цього потрібні інформаційне поле з усіма необхідними даними та широкі професійні компетенції всієї команди. Так вона буде готова не лише реагувати на форс-мажори, що постійно супроводжують заходи, а, що більш важливо, вдосконалювати подію в процесі її реалізації.

Всередині кожного заходу відбувається ланцюжок мікроівентів та мікроподій. Успіх кожної з них формує позитивний результат. Цей ланцюжок контролює організатор і його команда, іноді режисер або ведучий, а іноді сам клієнт з командою HR. Фіксацією або уособленням всього ланцюжку зазвичай не переймаються, оскільки легше сказати: «цим займається той-то», «це не моя проблема».

Функціональна модель дає збій, коли компонентів більше ніж зв’язків. Хтось простоює та виконує «лише свою роботу» в «зоні своєї відповідальності». Виходить, що координатор зони відповідальності отримує своє незалежно від результату. Розрізнені цілі призводять до розрізненого сприйняття.

Професію траблшутера найчастіше сприймають з боку технічної невідповідності заявленим очікуванням на проєкті. Ми поширили розуміння цієї професії на весь процес підготовки й реалізації заходу: від сценарію та творчих компонентів до технічних і промислових аспектів. Важливо, що саме динамічне вирішення задач і професійна готовність ефективно підтримують ланцюжок мікроподій.

З’єднуючись з усім ланцюжком проєкту, ми контролюємо не лише фази реалізації, а й підготовлені до ймовірних ризиків. Таку роль ми визначаємо для себе – з’єднуватись із заходом.

Повний цикл для нас – це цілковите занурення в знання всього, що оточує і що всередині проєкту, від початку до його завершення.

Ми зобов’язуємось бути готовими й вирішувати все на цьому шляху. Хоча, скажемо чесно, не все. Однак те, що можна вирішити, точно вирішимо!

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *